Głogów

Regeneracja i czyszczenie DPF – Głogów

Filtr dpf montowany jest nie tylko w autach ciężarowych, ale również w osobowych i dostawczych. Gdy zostanie uszkodzony lub się zużyje, nie trzeba dziś od razu kupować nowego. Można sporo zaoszczędzić, ponieważ możliwa jest regeneracja dpf Głogów, która kosztuje znacznie mniej niż wymiana tego podzespołu.

Regeneracja DPF Głogów – ochrona środowiska naturalnego

Zadaniem filtra dpf jest jest przede wszystkim ochrona środowiska naturalnego. Ogranicza on bowiem przedostawanie się do atmosfery trujących związków, powstających w czasie pracy silnika. Gdy taki filtr się zużyje lub jest uszkodzony, to nie tylko szkodzi środowisku naturalnemu, ale może powodować niebezpieczeństwo na drodze. Może mieć wpływ na charakterystykę silnika i zmniejszać jego moc. A wtedy niektóre manewry, jak choćby wyprzedzanie, mogą zakończyć się tragicznie. Poza tym wpływa niekorzystnie na ilość zużytego paliwa i może powodować, iż zapach paliwa dostaje się do kabiny. Dlatego też czyszczenie dpf Głogów trzeba przeprowadzić tuż po zauważeniu pierwszych objawów tej usterki. Tym bardziej, że dziś regeneracja dpf Głogów jest tania, prosta i skuteczna. A cały proces zostanie przeprowadzony bez żadnych negatywnych skutków dla środowiska naturalnego, co w dzisiejszych czasach jest także istotne.

Czyszczenie DPF Głogów – gwarancja skuteczności

Współczesne czyszczenie dpf Głogów nie ma nic wspólnego z wypalaniem filtra lub innymi mocno kontrowersyjnymi, metodami, które przy okazji były drogie i nie dawały gwarancji skuteczności. Teraz regeneracja dpf Głogów zaczyna się od demontażu filtra i oceny jego stanu. Potem przychodzi czas na czyszczenie dpf Głogów strumieniem wody pod ciśnieniem ze specjalnymi, sprawdzonymi środkami. Regeneracja dpf Głogów kończy się suszeniem filtra w temperaturze 120 stopni Celsjusza. Po wszystkim filtr jest ponownie montowany i gotowy do dalszego użytkowania. Czyszczenie dpf Głogów likwiduje do 99 procent zanieczyszczeń. To sprawia, że po regeneracji dpf Głogów, filtr jest praktycznie jak nowy.

Regeneracja dpf Głogów wykonywana jest również wysyłkowo, więc nie ma przeszkód, aby korzystali z niej klienci z całej Polski.