Wałbrzych

Regeneracja i czyszczenie DPF – Wałbrzych

Specjalizacją naszej firmy jest profesjonalna usługa określana mianem regeneracja DPF Wałbrzych. Obsługujemy w tym zakresie firmy transportowe oraz innych właścicieli pojazdów ciężarowych z Wałbrzycha i okolic. Filtry można dostarczyć osobiście do naszej pracowni lub przekazać je nam drogą wysyłkową. Po wykonaniu usługi, którą reklamujemy słowami czyszczenie DPF Wałbrzych, filtr zostanie odesłany pod wskazany adres lub można odebrać go osobiście.

Regeneracja DPF Wałbrzych – skuteczny sposób na zapchany filtr cząstek stałych

W pojazdach ciężarowych stosowane są różnorodne rozwiązania mające na celu ograniczenie szkodliwych substancji do środowiska. Jednym z nich jest tak zwany filtr DPF, który odpowiada za wyłapywanie szkodliwych cząstek stałych, takich jak sadza, przepalony olej silnikowy, itp. Elementy takie są przystosowane do prawidłowego działania przez długi czas, jednak problem polega na tym, że po pewnym czasie mogą ulec zapchaniu. W takim przypadku rozwiązaniem problemu może być profesjonalna usługa opisywana jako czyszczenie DPF Wałbrzych. Dzięki temu możliwe jest pozbycie się do 99% zanieczyszczeń i uniknięcie nielegalnego wycinania filtra albo bardzo drogiej wymiany takiego komponentu na nowy.

Profesjonalne czyszczenie DPF Wałbrzych – wysoka jakość usług dla każdego

Standardowa usługa opisywana hasłem regeneracja DPF Wałbrzych polega na demontażu filtra cząstek stałych i sprawdzeniu jego stanu. Następnie stosujemy nowoczesny sprzęt umożliwiający bardzo dokładne mycie wodne filtra. Po likwidacji zanieczyszczeń, filtr jest suszony w temperaturze 120 stopni Celsjusza. W ten sposób można skutecznie i niedrogo przywrócić jego sprawność. Cena regeneracji jest znacznie niższa od kupna nowego filtra.

Dzięki naszej pomocy można przywrócić sprawność filtra DPF i pozbyć się problemów, takich jak problemy z uruchomieniem pojazdu, znaczny spadek mocy silnika czy też nadmierne zużycie paliwa. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i dbamy o dużą dokładność procesu czyszczenia.