Lubin

Regeneracja i czyszczenie DPF w Lubinie

Nasza oferta opisywana hasłem regeneracja DPF Lubin jest kierowana do wszystkich zainteresowanych klientów indywidualnych oraz firm z Lubina i okolic, które dysponują pojazdami ciężarowymi. Samochody takie od bardzo dawna są obowiązkowo wyposażone w specjalne filtry DPF mające na celu ograniczenie emisji szkodliwych substancji do środowiska poprzez wyłapywanie cząstek stałych (sadza, przepalony olej silnikowy i inne zanieczyszczenia). Filtry takie charakteryzują się długą żywotnością, jednak po pewnym czasie ulegają one zatkaniu i nie pomaga im nawet samoczynne wypalanie. W takiej sytuacji warto poszukać dobrej usługi opisywanej słowami czyszczenie DPF Lubin.

Regeneracja DPF Lubin – dokładna i szybka procedura

Warto zaznaczyć, że obsługujemy klientów z Lubina oraz innych miejscowości. Wadliwy filtr można dostarczyć do nas osobiście lub drogą wysyłkową, a po czyszczeniu zostanie on odesłany pod wskazany adres lub można odebrać go osobiście. Sama procedura opisywana hasłem czyszczenie DPF Lubin jest bardzo precyzyjna i jednocześnie szybka. Standardowego czyszczenia jesteśmy w stanie dokonać w ciągu zaledwie 24 godzin, więc klient nie musi czekać długo na swoją część. Pierwszym etapem regeneracji jest rozebranie filtra i ocena jego stanu. Kolejna czynność to czyszczenie wodne przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Końcowa faza to suszenie w temperaturze 120 stopni Celsjusza i przygotowanie filtra do użytkowania. Jak widać usługa opisywana jako regeneracja DPF Lubin obejmuje bardzo ważne czynności, dzięki którym możliwe jest usunięcie do 99% zanieczyszczeń i przywrócenie początkowej sprawności oraz żywotności filtra.

Czyszczenie DPF Lubin – alternatywa dla innych rozwiązań

Zaletą naszej oferty jest niska cena usług. Dzięki temu można uniknąć kosztownej wymiany filtra na nowy lub na część pochodzącą z niepewnego źródła. Można też zapomnieć o wycinaniu filtra, które wiąże się z ryzykowaniem problemów prawnych zarówno w Polsce, jak i wielu innych krajach, do których udają się kierowcy wraz ze swoimi pojazdami ciężarowymi.