Jelenia Góra

Regeneracja i czyszczenie DPF w Jeleniej Górze

Podstawowa usługa oferowana przez naszą firmę jest promowana przy pomocy hasła regeneracja DPF Jelenia Góra. Zapewniamy profesjonalną, dokładną i sprawną obsługę wszystkich klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, którzy posiadają pojazdy ciężarowe wyposażone w filtry cząstek stałych. Są to komponenty montowane obowiązkowo w samochodach ciężarowych oraz wielu pojazdach osobowych i dostawczych. Profesjonalna i regularnie wykonywana usługa opisywana słowami czyszczenie DPF Jelenia Góra pozwala na uniknięcie problemów z zatkanym filtrem cząstek stałych.

Czyszczenie DPF Jelenia Góra – skuteczna i profesjonalna procedura

Proces reklamowany przez naszą firmę jako regeneracja DPF Jelenia Góra jest podzielony na kilka etapów. Pierwszym z nich jest demontaż dostarczonego filtra cząstek stałych i ocena stanu zanieczyszczeń oraz ogólnego stanu technicznego. Kolejnym etapem naszej pracy jest czyszczenie wodne z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu można skutecznie wymyć cząstki stałe, które powodują zatkanie filtra. Ostatni etap to suszenie filtra w temperaturze 120 stopni Celsjusza i przygotowanie go do zwrotu klientowi. Dzięki takiej procedurze, usługa reklamowana jako czyszczenie DPF Jelenia Góra umożliwia likwidację do 99% zanieczyszczeń i przywrócenie filtra do stanu początkowego.

Regeneracja DPF Jelenia Góra – alternatywa dla kupna nowego filtra

Problemy z zatkanym filtrem DPF potrafią być bardzo uciążliwe. Samochód zaczyna spalać więcej paliwa, znacznie obniża się jego moc, a do tego mogą się pojawić problemy z uruchomieniem silnika. Takie problemy absolutnie uniemożliwiają dalsze korzystanie z pojazdu ciężarowego. Na szczęście dzięki naszym usługom nie trzeba wydawać ogromnych pieniędzy na nowe filtry lub instalować komponenty z niepewnych źródeł. Poza tym możliwe jest również uniknięcie nielegalnych działań, takich jak całkowite wycinanie filtra cząstek stałych. Wszystkie usługi wykonujemy szybko (w ciągu 24 godzin), precyzyjnie i niedrogo.