Wrocław

Czyszczenie i regeneracja filtrów DPF – Wrocław

Filtry DPF to rozwiązania stosowane powszechnie nie tylko w pojazdach osobowych i dostawczych, ale również ciężarowych. Zadaniem takiego filtra jest skuteczne wyłapywanie cząstek stałych, takich jak sadza, które raz na jakiś czas są dopalane. Niestety filtry tego rodzaju dość często ulegają zapchaniu, a to prowadzi do różnych problemów i nieciekawych objawów. Na szczęście nasza oferta określana jako regeneracja DPF Wrocław to usługa, dzięki której możliwe jest przywrócenie takiego filtra do stanu początkowego.

Czyszczenie DPF Wrocław – skuteczne rozwiązanie problemów z zapchanym filtrem

Teoretycznie, filtry cząstek stałych DPF zostały zaprojektowane tak, aby raz na jakiś czas oczyszczały się samodzielnie poprzez wypalanie nagromadzonych w nich cząstek stałych. W praktyce jednak dość często dochodzi do zapchania takich filtrów, szczególnie po pokonaniu kilkudziesięciu albo kilkuset tysięcy kilometrów. Istnieje wiele różnych objawów zanieczyszczonego filtra DPF, takich jak:

  • spadek mocy silnika,
  • większe zużycie paliwa,
  • problemy z uruchomieniem samochodu,
  • zapach spalin dochodzący z silnika.

W takiej sytuacji jedynym sensownym rozwiązaniem jest usługa opisywana hasłem regeneracja DPF Wrocław oferowana przez naszą firmę.

Profesjonalne czyszczenie filtrów cząstek stałych

Czyszczenie DPF Wrocław to usługa, w ramach której stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. W pierwszej kolejności demontujemy filtr i oceniamy jego stan. Następnie przeprowadzamy czyszczenie wodne i suszenie w temperaturze 120 stopni Celsjusza. Po wszystkim filtr jest ponownie montowany i gotowy do dalszego użytku. Regeneracja DPF Wrocław to bardzo dobra usługa, dzięki której można zlikwidować do 99% zanieczyszczeń w filtrze. Oznacza to, że można praktycznie przywrócić go do stanu początkowego i cieszyć się jego długotrwałym działaniem przez wiele kilometrów.

Profesjonalna pomoc reklamowana hasłem czyszczenie DPF Wrocław pozwala na uniknięcie różnych nielegalnych działań, takich jak na przykład całkowite wycinanie filtra. Warto dodać, że usługę wykonujemy wysyłkowo, więc obsługujemy firmy transportowe i właścicieli pojazdów nie tylko z Wrocławia, ale również z innych regionów Polski.