Złotoryja

Czyszczenie DPF Złotoryja jest odpowiednim wyjściem w sytuacji gdy Twój samochód zaczął więcej palić lub stracił moc. Innym widocznym aspektem problemu jest podnoszenie się poziomu oleju silnikowego podczas jazdy. Koszt zakupu i wymiany nowego filtra DPF jest dużym wydatkiem. Jednak nie jest on konieczny dzięki możliwościom, jakie oferuje czyszczenie DPF Złotoryja.

Czym jest DPF?

DPF to skrót od nazwy diesel particulate filter, w tłumaczeniu jest to filtr cząsteczek stałych. Do jego zadań należy oczyszczanie układu wydechowego ze spalin i cząsteczek stałych, takich jak chociażby sadza. Zasada jego działania jest prosta, bowiem cząsteczki spalin osiadają na ściankach filtra, dzięki czemu nie przedostają się one do dalszych części układu.

Filtr cząstek stałych służy więc do szeroko pojętego oczyszczania spalin z osadów szkodliwych dla zdrowia i otoczenia. Gromadzące się w nim zanieczyszczenia powodują postępujące zapychanie i związaną z tym utratę wydajności. Jeśli masz więc problem z filtrem cząstek stałych odpowiednim rozwiązaniem będzie regeneracja DPF Złotoryja.

Regeneracja filtra DPF – na czym polega?

Czyszczenie DPF Złotoryja to warta uwagi usługa, która z pomocą nowoczesnych technologii pozwala zastosować odpowiednie rozwiązania. Po jej wykonaniu filtr jest gotowy do ponownego użytku, a dzięki szerokim możliwościom regeneracji możliwe jest zlikwidowanie aż 99% zanieczyszczeń. Polega ona na wykonaniu odpowiednich działań. Podczas demontażu filtra dokonujemy oceny jego stanu. Następnym krokiem jest czyszczenie z pomocą wody i suszenie w temperaturze 120 st C. Po tych czynnościach jest on ponownie montowany i gotowy do użytku. 

Czy warto zdecydować się na regenerację filtra?

Regeneracja DPF Złotoryja polega na oczyszczeniu filtra cząstek stałych z osiadających w nim osadów, dzięki czemu problem z jego zapchaniem znika. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych technologii możliwe jest przywrócenie odpowiednich parametrów pracy urządzenia. Dodatkowo tego typu usługi wykonywane są wraz z profesjonalną diagnostyką, po jego czyszczeniu. Z pewnością docenisz kompleksowe wsparcie, jakie regeneracja DPF Złotoryja może Ci zapewnić.