Jawor

Firma z Legnicy specjalizuje się w czyszczeniu i regeneracji filtrów DPF aut ciężarowych. Świadczy profesjonalne usługi związane z usuwaniem szczególnie szkodliwych dla zdrowia, środowiska a także samochodu cząstek stałych, takich jak popiół czy sadza. Regularna regeneracja dpf Jawor jest o tyle ważna, gdyż w momencie zapchania i nadmiernego zanieczyszczenia filtra, pojawią się problemy ze znacznym wzrostem zużycia paliwa, podniesieniem się poziomu oleju, spadkiem mocy napędowej i wydobywających się nadmiernych spalin, a także problemy z uruchomieniem samego silnika.

Podczas czyszczenia dpf w Jaworze mamy zaoferowane skuteczne i fachowe pozbycie się zanieczyszczeń z filtra i przegląd jego stanu technicznego. Zostanie doprowadzony do swoich oryginalnych parametrów, bez konieczności wymiany na nowy i do tego bardzo kosztowny, co z pewnością zaoferuje niejeden mechanik. Nielegalnym działaniem jest usunięcie filtra dpf, które wiąże się nie tylko z wysokimi karami finansowymi, nałożonymi na właściciela, ale również sporymi konsekwencjami prawnymi.

Regeneracja dpf w Jaworze wykonywana jest na kilku etapach; filtry poddawane są głębokim czyszczeniu wodnym i wysokiej temperaturze, dzięki czemu finalnie filtr będzie nie tylko doskonale wyczyszczony, ale również sprawdzony pod kątem technicznym. Usługa wykonywana jest precyzyjnie i zawsze priorytetowo, ale także z naciskiem na błyskawiczne i dokładne jej wykonanie, tak by klient mógł jak najszybciej wrócić do użytkowania samochodu.

Oprócz sprawnego, profesjonalnego i szybkiego czyszczenia dpf Jawor, na dużą uwagę zasługuje również korzystna i przystępna cena wykonywanej usługi. Dzięki regeneracji filtra dpf w firmie zajmującej się tym profesjonalnie, nie będziemy narażeni na zakup filtra niewiadomego pochodzenia, wcześniej użytkowanego lub co gorsza, na niepotrzebne kupno nowego. Dodatkowo nie trzeba wybierać się do firmy osobiście, tylko można go wysłać, dzięki czemu możemy skorzystać z usług firmy na terenie całego kraju.